Jūs esat šeit:

Rudens Stādu parāde 2011

E-pasts Drukāt PDF

Rudens Stādu parāde 2011 notiks 24. septembrī pie Bulduru Dārzkopības vidusskolas studentu un pasniedzēju veidotajā dārzā.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā un stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvās plašā klāstā augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Stādu parādēs stādu audzētavas parasti izstāda un izrāda savus visskaistākos stādus un vienmēr tiek atvests līdzi arī kāds retums!

Latvijas Augļkopju Asociācija pasākuma dienā veidos rudens augļu izstādi un degustācijā būs iespēja nogaršot vairākas jau sen zināmas un jaunas šķirnes! Stādu parādē piedalīsies vairāki augļu koku un ogulāju audzētāji, kur būs iespēja iegādāties lielāko daļu degustācijā izstādīto rudens augļu stādus.

Rudens Stādu parādē notiks:
1. Stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvās Latvijā audzētus stādus;
2. Dārza preces un tehnika;
3. Amatnieku gadatirgus;
4. Latvijas Augļkopju Asociācija piedāvās rudens augļu izstādi – degustāciju.

Rudens Stādu parādi organizē Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu un dārzkopības portālu www.horti.lv.

Reģistrācija dalībniekiem sāksies augustā. Stādu audzētāju biedrības biedri varēs sākt reģistrēties jau no 1. augusta, pārējie dalībnieki - augusta vidū. Papildus informācija www.staduparade.lv.

Informāciju sagatavoja:
Silvija Apšiniece
Stādu audzētāju biedrības biroja vadītāja
Tālr.: 26680957, 26130845 
www.stadi.lv, www.staduparade.lv
e-pasts: stadi@stadi.lv
Adrese: Miera iela 1, Salaspils, LV-2169