Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi Rīgas Botāniskajā dārzā pušķos Ziemassvētkus

Rīgas Botāniskajā dārzā pušķos Ziemassvētkus

E-pasts Drukāt PDF

No 23. novembra līdz 5. janvārim Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājas vestibilā izstādē "Pušķojam Ziemassvētkus” būs apskatāmi Adventes vainagi un dažādi Ziemassvētku rotājumi no dabas materiāliem. Izstādes laikā notiks paraugdemonstrējumi, meistarklases, kā arī būs iespēja iegādāties gan rotājumus, gan dažādus dabas materiālus rotājumu gatavošanai.

 

Izstādes "Pušķojam Ziemassvētkus" tapšanu ir iedvesmojusi Latvijas Universitātes Botāniskā dārza vide. Tā tapusi sadarbībā ar Botāniskā dārza draugu biedrību, kuras floriste Līga Pole kopā ar savām domu biedrēm Zintu Biti un Kristīni Taupmani izveidojušas dažāda stila Ziemassvētku rotājumus, kas var dot ierosmi izstādes apmeklētājiem ļaut vaļu fantāzijai, radīt svētku sajūtu sevī, sev apkārt un izveidot Adventes un Ziemassvētku rotājumus pašiem, kā arī darināt sirsnīgas dāvanas citiem.

Būs iespējams arī ielūkoties floristu amata noslēpumos, jo sestdienās un svētdienās līdz pat Ziemassvētkiem notiks paraugdemonstrējumi, kurus varēs vērot ikviens izstādes apmeklētājs, bet tie, kuri vēlēsies paši izgatavot kādu rotājumu, iepriekš piesakoties, laipni gaidīti uz meistardarbnīcām.

Paraugdemonstrējumi notiks Palmu mājā no plkst. 13:00 līdz 13:40 sestdienās un svētdienās: 30. novembrī, 1., 7., 8., 14., 15., 21. un 22. decembrī.

Meistarklases notiks sestdienās un svētdienās Palmu mājā. To sākums plkst. 16:00:

  • 30. novembrī, 1., 7. un 8. decembrī meistarklases tēma "Adventes vainags",
  • 14., 15., 21. un 22. decembrī meistarklases tēma "Ziemassvētku rotājumi".

Meistarklašu dalībniekiem iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29196559. Dalības maksa par vienu nodarbību - 10 Ls. Uz nodarbību līdzi jāņem līmes pistole, dabas un pārējie materiāli būs pieejami uz vietas un ir iekļauti maksā par nodarbību.

Izstādes laikā būs iespēja iegādāties Ziemassvētku rotājumus, adventes vainagus, sveces un rotājumiem nepieciešamos dabas materiālus.