Jūs esat šeit: Stādu parāde

12. Latvijas stādu parāde aicina uz Siguldu

E-pasts Drukāt PDF

Siguldas Svētku laukumā 2015. gada 1. un 2. maijā norisināsies jau 12. Latvijas Stādu parāde, kas ir Latvijā lielākais nozares pasākums. Latvijas Stādu parāde ierasti pulcēs gan dārzkopības profesionāļus, gan entuziastus no visas Latvijas un kaimiņzemēm.

Kā jau katru gadu, būs iespējams iegādāties dažnedažādus stādus, dārzkopības piederumus, kā arī saņemt konsultācijas no profesionāliem dārzniekiem un stādu audzētājiem.

Lasīt tālāk...

10. Rudens Stādu parāde notiks 20.septembrī

E-pasts Drukāt PDF

10. Rudens Stādu parāde notiks 2014. gada 20. septembrī Bulduru Dārzkopības vidusskolas stādītajā un veidotajā dārzā.

Rudens Stādu parādē kā katru gadu piedalīsies stādu audzētavas no visas Latvijas, piedāvājot plašu klāstu augļu koku, ogulāju, dekoratīvo koku un krūmu, ziemcietes un citus stādus. Tāpat viņu loku papildinās arī dārza preču tirgotāji, kā arī amatnieki un mājražotāji. Pasākums notiek rudens sezonas atklāšanas laikā, iekrāsojot dārznieka sezonas ritējumu.

Lasīt tālāk...

Cienījamie 11. Latvijas Stādu parādes dalībnieki!

E-pasts Drukāt PDF

2. un 3. maijā – jau ceturto gadu Siguldas Svētku laukumā, tika aizvadīta ikgadējā Latvijas Stādu parāde. Paldies visiem, kuri piedalījās, jo bez jums pasākums nebūtu iespējams.

Par Stādu parādi cilvēki runāja un zināja jau mēnešus pirms pasākuma. Organizatoru pārsteigums bija tas, ka iepriekš reklamējot pasākumu, lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju par pasākumu bija informēti.

Lasīt tālāk...

11. Latvijas Stādu parāde jau pēc mēneša

E-pasts Drukāt PDF

Pēc nepilna mēneša – 2. un 3. maijā uz apmeklētāko gada pasākumu nozarē - Latvijas Stādu parādi - tiek aicināti dārzu mīļi un dārzkopības profesionāļi no Latvijas un kaimiņu zemēm. Latvijas Stādu parādes norises vieta saglabājas nemainīgi Siguldas Svētku laukumā. Pasākums divu dienu garumā apmeklētājiem ir bez maksas.

Lasīt tālāk...

Latvijas Stādu parāde aicina vienpadsmito reizi

E-pasts Drukāt PDF

Sigulda, Svētku laukumsKā katru gadu – arī šogad Latvijas Stādu parāde aicina apmeklētājus – dārzu mīļus un dārzkopības profesionāļus no visas Latvijas, kā arī kaimiņu zemēm. Šogad Stādu parādes norises vieta saglabājas nemainīgi Siguldas Svētku laukumā, 2. un 3. maijā.

Latvijas Stādu parāde ir īpaša ar to, ka šajā pasākumā piedalās lielākā daļa Latvijas stādu audzētāji (t.sk. vairāk nekā 100 Latvijas stādu audzētavas) un tas ir apmeklētākais gada pasākums šajā nozarē. Pasākums divu dienu garumā apmeklētājiem ir bez maksas.

Lasīt tālāk...

9. Rudens stādu parāde notiks 21.septembrī

E-pasts Drukāt PDF

9. Rudens Stādu parāde notiks 2013. gada 21. septembrī – tradicionāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, un stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvās plašā klāstā augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Arī šis gads nebūs izņēmums un zināms, ka rudenī lielā daļā stādu audzētavu un dārzu preču tirdzniecības vietās tiek piedāvātas lielas atlaides un izpārdošanas.

Lasīt tālāk...

10. Latvijā Stādu parāde noslēgusies

E-pasts Drukāt PDF

Nedēļas nogalē 2013. gada 3. un 4. maijā Siguldā uz 10. Latvijas Stādu parādi pulcējās 150 Latvijas stādu audzētāju, dārza preču tirgotāju un pēc sākotnējiem aprēķiniem Siguldas Svētku laukumā divu dienu laikā pabija aptuveni 50 tūkstoši apmeklētāju, kas baudīja Latvijā audzētu stādu krāšņumu.

Lasīt tālāk...

Fotokonkursā “Mans dārzs krāsās” galveno balvu iegūst Edīte Sofija Ezerniece

E-pasts Drukāt PDF

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās”, ko tuvojoties jubilejas 10. Latvijas Stādu parādei, rīkoja Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv ir noslēdzies. Konkursa galveno balvu par fotogrāfiju “Dārza stūrītis” saņēma Edīte Sofija Ezerniece, kas draugiem.lv balsojumā saņēma 498 balsis.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 3

  • «
  •  Sākums 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  » 
  •  Beigas 
  • »