Jūs esat šeit: Notikumi AKCIJA. A.Kaškures grāmata "Koki un krūmi Latvijas dārzam"
AKCIJA. A.Kaškures grāmata "Koki un krūmi Latvijas dārzam"

Notikuma informācija

Tava atbilde

Vai tu apmeklēsi šo notikumu?

Admins

  • Stādu audzētāju biedrība
    Stādu audzētāju biedrība
    Notikumu izveidoja

Notikumu apmeklēs

Gaida atbildi

AKCIJA. A.Kaškures grāmata "Koki un krūmi Latvijas dārzam"
Notikuma informācija
Vieta:
Latvija
Laiks:
No : Piektdiena, 22 jūnijs 2012 09:00
Līdz : Trešdiena, 31 oktobris 2012 09:00
Brīvas vietas:
Neierobežots vietu skaits
Notikumu izveidoja:

Notikuma informācija

CENA: 6,72Ls t.sk.PVN 12% + Piegādes izmaksas (Pasta izdevumi)
Pasta izdevumi ir atkarīgi no svara:
Grāmatu skaits*
(gb)
Piegāde (LV robežās)
(t.sk. PVN 21%)
1-2 3Ls
3-6 4Ls
7-10 5Ls
11-20 6Ls
21-30 8Ls
31-40 11Ls
* Iespējams pasūtīt vienā sūtījumā arī citas piedāvātās grāmatas (Apstādījumu veidotāju Ceļvedi 2011-2013 un A.Laša grāmatu "No zāliena līdz daiļdārzam")

PASŪTĪT GRĀMATAS HORTI.LV
1. Privātpersonas: Atsūtiet uz order@horti.lv GRĀMATAS NOSAUKUMU, Vārdu, Uzvārdu, personas kodu, piegādes adresi, tālr.nr. un GRĀMATU skaitu. Horti.lv Jums izrakstīs rēķinu un nosūtīs uz e-pasta adresi, no kuras ir veikts pieprasījums. Jūs veicat priekšapmaksu un Horti.lv nogādā GRĀMATASLatvijas Pastā un nosūta Jums! IZSŪTĪŠANA 3 dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.
GRĀMATU skaits, kas pārsniedz 10 gab, pasta izdevumi palielinās attiecīgi pēc svara.

2. Juridiskas personas: Atsūtiet uz order@horti.lv GRĀMATAS NOSAUKUMU, Juridiskās personas rekvizītus, piegādes adresi un GRĀMATU skaitu. Horti.lv Jums izrakstīs rēķinu un nosūtīs uz e-pasta adresi, no kuras ir veikts pieprasījums. Jūs veicat priekšapmaksu un Horti.lv nogādā GRĀMATAS Latvijas Pastā un nosūta Jums! IZSŪTĪŠANA 3 dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

"Koki un krūmi Latvijas dārzam"
Autore: Aija Kaškure
Izmēri: 21.5x17cm
Biezums: 128lpp

Latvijā tapusi grāmata, kas atklās vienkāršus kokaugu un krūmāju audzēšanas knifiņus!

Dārzs - tā ir vieta, kur mūsdienu cilvēks spēj atpūsties no ikdienas steigas un rutīnas. Vieta, kur apkopot domas un patīkami relaksēties, nedomāt par neko un vienkārši izbaudīt mirkli. Aija Kaškure lasītājiem piedāvā praktisku padomu grāmatu “Koki un krūmi Latvijas dārzam”, lai ikviens dārzkopis varētu pareizi parūpēties par stādījumiem, kā arī pēc iespējas atbilstošāk iekārtot savu dārzu.

Grāmatā apkopota praktiska informācija par kokaugu kopšanu, pareizu audzēšanu un saderību ar citiem augiem. Grāmatā ievietotas tabulas, kuras ļauj informācijai būt pārskatāmākai un labāk uztveramai. Katra nodaļa papildināta ar krāsainiem fotoattēliem no autores arhīva, kuros ir redzami kokaugi Latvijā visos gadalaikos.

Lai dārzam piešķirtu burvību un padarītu daudz skaistāku zālienu, atliek vien izvēlēties atbilstošu koku, kas priecē acis ar savu faktūru dažādību, lapu un mizas krāsainību. Izvēli vieglāku padarīs Aijas Kaškures sarakstītā padomu grāmata “Koki un krūmi Latvijas dārzam”.

“Grāmata ir lielisks palīgs cilvēkam saprast koku dažādību, izzināt augšanas īpatnības - to pielāgotību gaismas, temperatūras, augsnes prasībām. Autores uzkrātā zināšanu bagāža lieliski raksturo koku augšanas apstākļu tipus, palīdz lasītājam izvēlēties atbilstošus stādījumus katra gaumei un sniedz plaša spektra padomu dārza un parka izveidē, koku vainaga formu dažādību izvēlē. Ja gribat atrast visas krāsas un padarīta darba sajūtā stāvēt zem varavīksnes tilta, tad izlasiet šo grāmatu. Aprakstīto koku sugu un šķirņu dažādība apliecinās, ka dabā pastāv visideālākā krāsu harmonija - koku saknes, mizas raksti, rasas lāses mirdzēšana uz lapu un skuju virsmas. ”

Stādu audzētāju biedrības pārstāve Laima Zvejniece

“Ir patiess prieks, ka Aijas Kaškures gadu desmitos krātās zināšanas dendroloģijā un praktiskajā dārzu ierīkošanā gūtās atziņas ir rezultējušās grāmatā “Koki un krūmi Latvijas dārzam”. Īpaši gribētu uzsvērt vārdus “Latvijas dārzam”, kas šo izdevumu padara par galvas tiesu augstāk vērtējamu nekā citiem platuma grādiem adresētus citzemju autoru tulkotos darbus. Iesaku šo grāmatu lietot kā labu palīgu un padomdevēju gan dārzkopības skolu mācību spēkiem un audzēkņiem, gan ainavu arhitektiem un dārzu ierīkotājiem, gan ikvienam, kurš savu dārzu vēlas ierīkot tā, lai augi tajā iespējami maz “strīdētos” ar Latvijas klimata apstākļiem, ar sev atvēlēto vietu dārzā un arī paši savā starpā!”  Latvijas dendrologu biedrības prezidents Nacionālā botāniskā dārza (Salaspils) direktors Andrejs Svilāns