Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Dabas muzejā izstāde „Zelta zieds – krizantēma”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 6. līdz 10. novembrim būs aplūkojama izstāde „Zelta zieds – krizantēma”, kas tapusi sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu, sniedzot ieskatu lielākajā šo ziedu kolekcijā Baltijā.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā apskatāmas pasaulē lielākās ogas

E-pasts Drukāt PDF

No 30. oktobra līdz 3. novembrim Dabas muzejā norisināsies iemīļotā izstāde „Ķirbis jūsu veselībai 2013”, kurā būs iespēja aplūkot dažādu krāsu, formu, garšu ķirbjus un ķirbjaugus, kā arī muzeja kafejnīcā ik dienas nobaudīt ķirbju ēdienus.

Lasīt tālāk...

Pieci kontinenti uz palodzes

E-pasts Drukāt PDF

Oktobrī un novembrī Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā skatāma istabas augu izstāde „5 kontinenti uz palodzes”. Interesentus priecēs ne tikai paši augi, bet arī padomi par augu kopšanu ziemā un to, kādi audzēšanas apstākļi tiem ir piemērotākie.

Lasīt tālāk...

Ābolu svētki Dobelē

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Valsts augļkopības institūts sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību 5. oktobrī Dobeles Vēsturiskajā tirgus laukumā organizē nu jau par tradīciju kļuvušos Ābolu svētkus.

Lasīt tālāk...

Trīs fotoizstādes Dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

Oktobrī Latvijas Dabas muzejs apmeklētājus pārsteigs ar trīs iespaidīgu skatu fotoizstādēm, piedāvājot apskatīt dzīvnieku brīnumaino migrāciju mirkļus, ielūkoties skarbajā un vienlaikus trauslajā Arktikā, kā arī pabūt vienā no Latvijas skaistākajām īpaši aizsargājamām dabas teritorijām.

Lasīt tālāk...

Putnu dienas un stādu gadatirgus Salaspilī

E-pasts Drukāt PDF

Sestdien, 5. oktobrī, topošajā Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) būs skatāma Putnu dienām veltīta izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta Ornitoloģijas laboratoriju. Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt putnu būrīšus, uzzināt, kādu barību izvēlēties putnu barošanai ziemā, kā darināt putnu būrīšus. Izstāde darbosies līdz 11. oktobrim.

Lasīt tālāk...

Piektdien noslēgsies stādu audzēšanas konkurss skolēniem „Dārznīca”

E-pasts Drukāt PDF

Rudenī - ražas laikā, kad varam novērtēt sava darba augļus un sagatavoties nākamā gada dārzu sezonai, Latvijas stādu audzētāju biedrība 20.septembrī aicina centīgākos un radošākos skolēnu stādu audzēšanas konkursa „Dārznīca” dalībniekus uz noslēguma pasākumu LU Botāniskajā dārzā, kas pulcēs gandrīz 60 skolēnus un skolotājus no 17 dažādām Latvijas skolām.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā "Sēņu dienas"

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 18. līdz 22. septembrim notiks tradicionālā izstāde „Sēņu dienas”, kas priecēs apmeklētājus ar bagātīgu Latvijā atrasto sēņu daudzveidību. 
„Sēņu dienas” tiek rīkotas jau vairāk nekā 60 gadus un ir kļuvušas par vienu no iemīļotākajiem pasākumiem Dabas muzejā. Kā ierasts, izstādē būs aplūkojamas ēdamas, neēdamas, indīgas, reti sastopamas un aizsargājamas sēnes. 

Lasīt tālāk...

1 lapa no 11