Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstāde "Dārzs un flora 2013" Ķīpsalā

E-pasts Drukāt PDF

Pavasarī sarosās dārzkopji, puķkopji, mazdārziņu un zemes īpašnieki, jo aktuāli kļūst sēšanas un stādīšanas darbi. Izstādē “Dārzs. Flora 2013”, kas notiks no 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā, vairāk nekā 100 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vienuviet piedāvās plašu produkcijas un pakalpojumu klāstu – visu, lai dārza darbi izdotos.
Sēklas un stādi plašā klāstāInteresenti varēs iegādāties puķu un dārzeņu sēklas, ogulāju, košumkrūmu un koku stādus, ko piedāvās Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, kokaudzētava “Arumi”, stādu audzētavas “Pīlādži”, “Liepas” un citas, Latvijas Universitātes Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava “Babīte” un individuālie stādu audzētāji.

Lasīt tālāk...

Orhideju un augu mākslas iztāde Londonā

E-pasts Drukāt PDF

Londonā, Vestminsterē (Westminster), Lavrenca hallē (Lawrence Hall) 12. un 13. aprīlī notiks Karaliskās dārzu biedrības Londonas Orhideju šovs un Augu mākslas izstāde (RHS London Orchid Show and Botanical Art Show). Izstādes atklāšana ceturdien,11. aprīlī.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā Pavasara sagaidīšanas svētki

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā šā gada 5. aprīlī gaidāmi Pavasara sagaidīšanas svētki. Šajā dienā apmeklētāji varēs uzzināt jaunas, interesantas un izglītojošas lietas, kā arī sajust pavasari ar visām maņām - ieraudzīt, sadzirdēt, sajust, izgaršot un sasmaržot.

Lasīt tālāk...

LU Botāniskajā dārzā Latvijas un ārvalstu selekcionāru dāliju šķiirnes

E-pasts Drukāt PDF

Botāniskajā dārzā var iegādāties vairāk nekā 70 dažādas Latvijas un ārzemju selekcionāru dāliju šķirnes.

Lasīt tālāk...

Botāniskais dārzs skolēniem piedāvā zīmēšanas nodarbības

E-pasts Drukāt PDF

Botāniskais dārzs sadarbībā ar mākslas izglītības centru “Trīs krāsas” skolēniem – klasēm, pulciņiem, interesentu grupām piedāvā zīmēšanas nodarbības ZĪMĒŠANAS NODARBĪBAS BOTĀNISKAJĀ DĀRZĀ KOPĀ AR MĀKSLINIEKU.

Lasīt tālāk...

Lieldienu notikums. Botāniskais dārzs

E-pasts Drukāt PDF

Lieldienās, kad izdarīts viss, kas šajās dienās darāms, kad olas olas nokrāsotas un olu kaujas izcīnītas un ir laiks, ko vēlaties pavadīt kopā ar ģimeni gūstot jaunus iespaidus – dodieties uz Latvijas Universitātes Botānisko dārzu. Tur Jūs gaida divas izstādes, ziedošas acālijas un krāšņi tauriņi.

Lasīt tālāk...

Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā

E-pasts Drukāt PDF

Trešdien, 27. martā no plkst. 11:00 Bulduru dārzkopības vidusskolā atvērto durvju diena.

 

Lasīt tālāk...

Tauriņu māja atsāks darbu 8. martā

E-pasts Drukāt PDF

Baltijā unikālā Tropu tauriņu māja jaunajā sezonā apmeklētājiem durvis vērs 8. martā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Dāvana 8. martā – dāmām ieeja tauriņu mājā visu dienu līdz pat krēslai uz pusi lētāka - tikai 1,50 Ls, bet dārzā apmeklētāji būs laipni gaidīti līdz pulksten septiņiem vakarā.

Lasīt tālāk...

7 lapa no 11