Jūs esat šeit: Šajā mēnesī

Horti.lv - dārzkopības portāls

Ziemassvētku kociņa meklējumos

E-pasts Drukāt PDF

Ir sākusies Advente – lielais  svētku gaidīšanas laiks, un, lai arī mūsdienu steidzīgajā pasaulē daudziem no mums darbu un pienākumu gūzmā ir grūti izbrīvēt brīdi klusām pārdomām, tomēr ir vērts atlicināt brīdi kādā Adventes sestdienām, kad gluži kā bērnībā ienirt Ziemassvētku gaidīdšanas burvībā. To var izdarīt, dodoties Ziemassvētku eglītes un rotājumu meklējumos nevis lielveikalu burzmā vai autostāvietu laukumos, bet gan aizbraucot uz kādu no Latvijas kokaudzētavām. Tā ir iespēja ne tikai atrast patiesi krāšņu Ziemassvētku kociņu, bet arī pabūt kopā ar ģimeni svaigā gaisā. Un kas bērniem var būt lielāks prieks, kā kopā ar vecākiem doties pēc  eglītes un pēc tam visiem kopā sapost māju svētku sagaidīšanai.

Lasīt tālāk...

Horti.lv izsludina ziemas konkursu

E-pasts Drukāt PDF

Ziema vairs nav aiz kalniem, un tas nozīmē, ka dārzniekiem sezona beigusies. Nu vairāk laika pavadām iekštelpās, ne tikai pie datoru un televīzijas ekrāniem, bet arī pie grāmatām. Domājot par dārzu mīļotājiem, kam tīk aizvien uzzināt ko jaunu, Stādu audzētāju biedrības dārzkopības portāls horti.lv izsludina ziemas konkursu, kura uzvarētājus sagaida balvas – dārzkopības tēmai veltītas grāmatas no izdevniecības “Jumava”.

Lasīt tālāk...

Rīgas Botāniskajā dārzā pušķos Ziemassvētkus

E-pasts Drukāt PDF

No 23. novembra līdz 5. janvārim Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājas vestibilā izstādē "Pušķojam Ziemassvētkus” būs apskatāmi Adventes vainagi un dažādi Ziemassvētku rotājumi no dabas materiāliem. Izstādes laikā notiks paraugdemonstrējumi, meistarklases, kā arī būs iespēja iegādāties gan rotājumus, gan dažādus dabas materiālus rotājumu gatavošanai.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā izstāde „Zelta zieds – krizantēma”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 6. līdz 10. novembrim būs aplūkojama izstāde „Zelta zieds – krizantēma”, kas tapusi sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu, sniedzot ieskatu lielākajā šo ziedu kolekcijā Baltijā.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā apskatāmas pasaulē lielākās ogas

E-pasts Drukāt PDF

No 30. oktobra līdz 3. novembrim Dabas muzejā norisināsies iemīļotā izstāde „Ķirbis jūsu veselībai 2013”, kurā būs iespēja aplūkot dažādu krāsu, formu, garšu ķirbjus un ķirbjaugus, kā arī muzeja kafejnīcā ik dienas nobaudīt ķirbju ēdienus.

Lasīt tālāk...

Kursi un semināri 2013. gada aprīlī

E-pasts Drukāt PDF

Pilsētas dārzkopība, augļu koku pareiza kopšana, lai palielinātu to ražu, lauku sētas ainavas veidošana, zemeņu audzēšana - to visu vēl var paspēt apgūt, kamēr nav nokusis sniegs un lielie dārza darbi vēl nav sākušies. Dodoties uz meistarklasi Pūrē, var izmēģināt potēšanu un tikt pie šķirņu potzariem, ar kuriem papildināt šķirņu klāstu savā augļu dārzā. Seminārus, lekcijas un paraugdemonstrējumus aprīlī piedāvā labākie Latvijas speciālisti.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies horti.lv konkurss aizrautīgiem dārzniekiem

E-pasts Drukāt PDF

Stādu audzētāju biedrības dārzkopības portāla horti.lv konkurss aizrautīgiem dārzniekiem noslēdzies. Konkursa balvu pasniegšana notiks Stādu audzētāju biedrības organizētajā 9. Rudens Stādu parādē, kas notiks 21. septembrī Bulduru dārzkopības vidusskolas dārzā Jūrmalā. Konkursā varēja piedalīties ikviens, ieejot portāla horti.lv konkursu sadaļā un atbildot uz konkursa jautājumiem. Starp tiem, kas pareizi atbildēja uz konkursa jautājumiem un reģistrējās, notika balvu izloze. Konkursa balvas – dārza kopšanas piederumi no Gardenas, galvenā balva – dzīvžoga trimmeris.

Lasīt tālāk...

Pieci kontinenti uz palodzes

E-pasts Drukāt PDF

Oktobrī un novembrī Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā skatāma istabas augu izstāde „5 kontinenti uz palodzes”. Interesentus priecēs ne tikai paši augi, bet arī padomi par augu kopšanu ziemā un to, kādi audzēšanas apstākļi tiem ir piemērotākie.

Lasīt tālāk...

Ābolu svētki Dobelē

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Valsts augļkopības institūts sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību 5. oktobrī Dobeles Vēsturiskajā tirgus laukumā organizē nu jau par tradīciju kļuvušos Ābolu svētkus.

Lasīt tālāk...

3 lapa no 7