8. Rudens Stādu parāde notiks 2012. gada 22. septembrī

Drukāt

Šobrīd vēl ir karstākais vasaras laiks, bet Stādu audzētāju biedrība jau sāk organizēt 8. Rudens Stādu parādi, kas šogad notiks jau astoto gadu pēc kārtas un simboliski vēsta par sezonas noslēgumu. 8. Rudens Stādu parāde notiks 2012. gada 22. septembrī tradicionāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Pagājušā gada rudenī māte daba mūs lutināja ar garu atvasaru un Rudens Stādu parādes dienā lapas kokos rotājās krāšņās krāsas un Bulduru dārzs apmeklētājus priecēja ar košajām rudens krāsām apstādījumos, kur vasaras puķes un ziemcietes sastādītas tā, lai krāšņums būtu vērojams līdz pat ziemai.

 

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā un stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvās plašā klāstā augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Stādu parādēs stādu audzētavas parasti izstāda un izrāda savus visskaistākos stādus un vienmēr tiek atvests līdzi arī kāds retums!

Jau ierasts, ka rudenī vairumā stādu audzētavās un dārza preču tirdzniecības vietās tiek piedāvātas lielas atlaides un izpārdošanas, protams, izņēmums nebūs arī Rudens Stādu parāde.

Rudens ir īstais laiks stādīt kailsakņu stādus, bet jāatgādina, ka stādus konteineros drīkst stādīt visu sezonu - no sala līdz salam!

Jāizceļ, ka Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie šāda veida pasākumi, kur apmeklētāji var būt 100% droši, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi, jo to nodrošina īpaši pirms Stādu parādēm izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju ir iespējams iegūt www.stadi.lv.

Rudens Stādu parādē apmeklētājiem tiks piedāvāts:

Dalībnieku reģistrācija:

Vairāk informācijas www.staduparade.lv
Seko Stādu parādēm: http://www.draugiem.lv/staduparade/

Organizē: Stādu audzētāju biedrība
Atbalsta: SIA „Onava”, Bulduru Dārzkopības vidusskola
Informatīvais atbalsts: Dārzkopības portāls www.horti.lv